Manufaktura dla domu i malucha


Wywołać zachwyt na twarzy obdarowanego – bezcenne…


CO OFERUJĘ:

Spod igły wychodzą u mnie:

Artykuły skierowane do dzieci

  • literki, maskotki sensoryczne,
  • kocyki, kołderki, poszewki na pościel i poduszki,
  • poduszki dekoracyjne,
  • kostki sensoryczne

Artykuły dekoracyjne okolicznościowe i sezonowe

  • Krasnale, tulipany, zajączki

W mojej ofercie posiadam szeroki wybór materiałów, z których można skomponować produkt według indywidualnego pomysłu. Taka oferta skierowana jest w szczególności do osób, którym zależy na wyjątkowości lub też, które chcą tą wyjątkowość okazać innym osobom obdarowując je unikalnym prezentem.


CZYM SIĘ WYRÓŻNIAM? Produkty mojego autorstwa zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Produkty te są wyjątkowe, niepowtarzalne i estetycznie wykonane.


WARSZTAT PRACY: To oczywiście maszyna i ja : ), ale okazuje się że nie tylko. W swojej pracy wykorzystuję tkaniny ze znakiem OEKO-TEX® Standard 100. Są one gwarantem wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możemy użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na zdrowie. Wyroby, które tego wymagają, wypełnione są puszystym poliestrem silikonizowanym i posiadają właściwości antyalergiczne. Włóknina silikonowa jest środowiskiem niesprzyjającym rozwojowi mikroorganizmów takich, jak roztocza czy grzyby. Sprężystość włókniny silikonowej gwarantuje, że wyroby nim wypełnione, zachowają przez długi czas właściwy kształt, są ciepłe i bardzo lekkie. Szczególnie cenioną zaletą granulatu jest na przykład jego zdolność dopasowywania się do kształtu głowy tak, aby zapewnić możliwie jak największą wygodę snu.